ICSDS

INTERNATIONAL CENTER FOR SECURITY & DEFENCE STRATEGY

Про центр

Громадська організація “Міжнародний центр стратегій безпеки та оборони” (ГО “МЦСБО”) або Non-Governmental Organization “INTERNATIONAL CENTER FOR SECURITY & DEFENCE STRATEGIES” (NGO “ICSDS”) є незалежною, позапартійною неприбутковою громадською організацією, яка об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань, передбаченим її Статутом.
Організація створена та діє у відповідності з Конституцією України, Законом України “Про громадські об’єднання”, іншими законодавчими актами та Статутом на засадах добровільності, рівноправності своїх членів, самоврядування, законності, виборності та підзвітності керівних органів, гласності в роботі.
Організація існує за підтримки, внесків та пожертвувань від інших організацій, фондів, юридичних та приватних осіб. Організація має право від свого імені укладати угоди (правочини), набувати майнових та немайнових прав, нести обов’язки, бути позивачем та відповідачем у суді, мати у власності кошти та інше майно, відкривати рахунки в установах банків у національній та іноземній валюті.

Публікації та аналітика

How to Hire the Best Employees to Your Company?

Our HR Director shares his experience how to fill positions with the best candidates, where to find talents, and how to attract professionals to your business.

Learn more

How to Achieve Higher Profits in Retail with One Product?

Do you want to achieve higher profits this year? Our new product will help you get what you want. In this article, you will find out how to use it to get more benefits.

Learn more

Top 5 Tips to Improve Your Engineering Department.

You engineers can bring you better results! Get to know how to improve engineering department to make a new step for your company growth.

Learn more

Стежте за нами у Facebook

Якщо у вас є бажання прийняти участь у дискусіях,
використувуйте для цього нашу сторінку Facebook

Очікуйте вже найближчим часом!

Діяльність


Конференції

Проведення суспільно-важливих інформаційних заходів (брифінгів, круглих столів, конференцій) із залученням національних та міжнародних експертів в галузі безпеки і оборони, представників урядових і неурядових структур


Дослідження

Проведення досліджень та підготовка аналітичних матеріалів, що мають стратегічну важливість для безпеки України, її партнерів та регіону, розробка концепцій, доктрин і стратегій з питань безпеки і оборони


Курси та тренінги

Проведення тренінгів і навчання представників державних органів, академічних кіл, журналістів і громадськості з питань суспільно-політичної живучості та підвищення спроможностей з протидії в умовах гібридних ризиків і загроз

Контакти

Процик Ігор
Виконавчий директор МЦСБО

Igor Protsyk
CEO

E-mail: moc.liamg%402kystorp.rogi
Tel: +380442004214
Fax: +380442004214

Address

1-3, Pivnichno-Syretska str.
04136 Kyiv, Ukraine

Дякуємо!

Ми зателефонуємо Вам найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.